Dodanie artykułu na blog

W swojej ofercie posiadamy dodanie artykułu na blog Gold Serwis. Pozycjonowanie z dobrych domen blogowych, wyróżniających się unikalnymi wpisami, płynie nieoceniona wartość do Twojej domeny. Tylko 1 link, ale za to o jakiej wartości. Bowiem jeśli wpiszesz frazę kluczową połączoną z Twoim serwisem, a w wyszukiwarce Google nie widzisz własnej strony internetowej to znak, aby zacząć działać. Dodaj artykuły na blogi.

Dodaj wpisy na blogi, aby zdobywać wysokie pozycje w wyszukiwarkach

Realizowanie w obecnym trendzie, może liczyć na zdobywanie linków zwrotnych oraz w ostatnim punkcie, wartościowy jest katalog presell pages np. Blog Mors Borek, Zvix.pl czy Pozycjonowaniee.pl. Zdobycie mocnych odnośników z różnych domen, można więc dokonywać na wiele sposobów. Począwszy od pozycjonowania profesjonalnego, czyli skorzystania spośród po radzie i wiedzy fachowców, aż po samodzielne wprowadzanie strony firmowej na blogi lub katalogi stron i firm. Dodanie artykułu na blog lub dodawanie strony do katalogów może odbywać się płatnie lub bezpłatnie.

dodaj wpisy na blogi

Dodaj wpisy na blogi SEO tylko z 1 linkiem do Twojej strony

Bezpłatne blogi i katalogi do dodania firmowego wpisu

Są dodatkowo różne rodzaje np.: darmowe witryny ze stronami. Podają one usługi dodawania wpisów z odnośnikami do Twojej strony bez pobierania należności za to. Jednak czy to rozwiązanie jest w pełni bezpieczne, pozostawiam każdemu do własnej oceny? W naszym odczuciu tam, gdzie może być brak moderacji i każdy może dodać swoją stronę za darmo, istnieje wysokie zagrożenie ilością niechcianego SPAM-u. Tak więc nasz wpis na taką witrynę, zamiast przynieść dobry link, może wiele napsuć każdej domenie. W dodatku to, co najcenniejsze i o to, o co walczy każdy, może zniweczyć poczynania pozycjonerów. Mianowicie najwyższe pozycje mogą być przez niskiej jakości wpisy i portale bardzo zagrożone.

Dodanie artykułu na blog

Dodaj artykuły na blogi SEO

Myślę, że lepszą opcją jest wykorzystanie odpowiednikami katalogów, które są oparte na blogu, tak aby wyszukiwarka Google, Bing czy Yahoo mogła pokazać Twoją witrynę na najwyższych miejscach. Artykuł jest dłuższy i obszerniejszy w zderzeniu ze wpisem w dawnym katalogu, gdzie do opisu służyły zaledwie 200-300 znakowe wpisy. Proponowany katalog presell pages jest daleko korzystniejszy do tego typu czynności. Stanowi on zasób moderowany i nie ma wpisów tzw. śmieciowych. Dodanie artykułu na blog odbywa się za naszym pośrednictwem, dlatego zapraszamy do współpracy i napisania na e-mail: kontakt@ oyh.pl.